Kariera

Jako firma chcemy się ciągle rozwijać oraz doskonalić i robimy to nieprzerwanie od ponad 25 lat. W naszym Dziale Spedycji pracuje kompetentny i doświadczony zespół Spedytorów, który z pasją podchodzi do swojej pracy.

Posiadamy wyodrębniony Dział HR, którego celem jest pozyskanie najlepszych pracowników, później ich rozwój, motywacja i zatrzymanie w firmie na dłużej. Do tego celu wykorzystujemy najskuteczniejsze metody rekrutacji i selekcji kandydatów.

Wierzymy, że to właśnie w ludziach tkwi tajemnica sukcesu naszej firmy. Dlatego też dużą wagę przywiązujemy do zatrudnienia ludzi pełnych pasji, którzy będą dzielić nasze wartości i staną się częścią naszego niezwykłego zespołu.

Chcesz przekonać się jak działamy w praktyce? Zapoznaj się z naszą zakładką "Kariera", wybierz ofertę dla siebie i skontaktuj się z nami:

Joanna Libisz

Tel. 728 908 542
Email: j.libisz@karena.pl

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Proces rekrutacji w KARENA S.A.
Proces wdrożenia pracownika

  Aktualne oferty pracy

STANOWISKO:  Menedżer ds. spedycji i marketingu

Stanowisko jest nowo utworzone, co daje szerokie pole możliwości, bez bagażu procedur i schematów działania. Szukamy osoby znającej branżę TSL z nastawieniem na rozwój kontaktów biznesowych. Świetnie sprawdzi się na tym stanowisku spedytor, który chce zacząć odcinać kupony od wypracowanych przez lata kontaktów i ograniczyć działania operacyjne lub handlowiec, który potrzebuje zmienić otoczenie, w którym pracuje.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • hybrydowe zatrudnienie, czyli połączenie pracy w biurze z pracą zdalną,
  • elastyczne godziny pracy,
  • realną perspektywę awansu i rozbudowy Działu Spedycji wg uzasadnionych potrzeb,
  • ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną w placówkach LUXMED dla siebie i rodziny,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie na poziomie, które wspólnie opracujemy - sam/a wiesz ile jest warta Twoja praca i doświadczenie,
  • Twoje zlecenia realizować będą spedytorzy z min. kilkuletnim doświadczeniem, zapewnią doskonałą obsługę dla Twoich Klientów,
  • samochód służbowy do dyspozycji na spotkania z Klientami.

Zakres obowiązków:

  • podstawowy cel stanowiska to rozwój Działu Spedycji poprzez zbudowanie stabilnego portfela Klientów,
  • nawiązywanie kontaktów biznesowych w celu pozyskania zleceń spedycyjnych,
  • negocjowanie warunków współpracy i ustalanie stawek,
  • spotkania z Klientami,
  • analiza rynku i działań konkurencji w celu utrzymywania najlepszych praktyk,
  • sporządzanie ofert i kalkulacji dla Klientów,
  • obsługa zapytań ofertowych,
  • koordynacja obsługi zleceń,
  • ścisła współpraca z działem operacyjnym i Zarządem,
  • poszukiwanie kierunków rozwoju i wdrażanie nowych pomysłów,
  • podnoszenie wyników firmy poprzez pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój sprzedaży.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • nastawienie na rozwój kontaktów biznesowych,
  • doskonała znajomość branży TSL (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją drogowych przewozów krajowych oraz międzynarodowych – zagadnienia operacyjne, formalno-prawne,
  • znajomość języka angielskiego lub innego obcego języka będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • elastyczność w działaniu.