Kontakt

 

Współpraca dla Przewoźników

Joanna Libisz   
    +48 728 908 542
    j.libisz@karena.pl

 

 

Dział spedycji całopojazdowej

 

Wojciech Musiałek
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
    +48 32 229 21 81
      +48 668 896 515
    w.musialek@karena.pl

 

Roksana Michnik
Spedytor Krajowy
     +48 668 896 511
    r.michnik@karena.pl

 

 

 

Marek Kuliga
Spedytor Międzynarodowy
    +48 32 229 21 81
     +48 668 896 510
    m.kuliga@karena.pl

 

Błażej Michnik
Spedytor Krajowy
     +48 668 896 516
    b.michnik@karena.pl

 

 

Dział spedycji drobnicowej

 

Joanna Toman
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 728 830 635
    j.toman@karena.pl

 

Tomasz Brzóska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 668 896 504
    t.brzoska@karena.pl

 

Amadeusz Burda
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 882 438 470
    a.burda@karena.pl

 

 

Administracja i księgowość 

    faktury@karena.pl

 

 

Piotr Mazurkiewicz
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 660 692 588
    p.mazurkiewicz@karena.pl

 

Taras Shevchyk
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 573 249 803
    t.shevchyk@karena.pl

 

 

KARENA GROUP Sp. z o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Olimpijska 12


NIP: 6340135185
REGON: 270100353
KRS 0000992383
PKD: 5229C

 

Kapitał zakładowy: 500 000 PLN, w pełni opłacony

Rok powstania: 1992

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość