Kontakt

 

Współpraca dla Przewoźników

Joanna Libisz   
    +48 728 908 542
    j.libisz@karena.pl

 

 

Współpraca dla Klientów

Rafał Bugaj
    +48 728 908 562
    r.bugaj@karena.pl

 

 

Administracja i księgowość  

Poniedziałek-piątek, godz. 9:00-14:00


    +48 32 229 19 22
    ksiegowosc@karena.pl

 

 

Dział spedycji całopojazdowej

 

Wojciech Musiałek
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
    +48 32 229 21 81
      +48 668 896 515
    w.musialek@karena.pl

 

Roksana Michnik
Spedytor Krajowy
    +48 32 229 21 81
     +48 668 896 511
    r.michnik@karena.pl

 

Błażej Michnik
Spedytor Krajowy
    +48 32 229 21 81
     +48 668 896 516
    b.michnik@karena.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Kuliga
Spedytor Międzynarodowy
    +48 32 229 21 81
     +48 668 896 510
    m.kuliga@karena.pl

 

Michał Bienias
Spedytor Materiałów Sypkich
    +48 32 250 00 68
     +48 668 896 518
    m.bienias@karena.pl

 

Dział spedycji drobnicowej

 

Natalia Tuszyńska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 795 145 716
    n.tuszynska@karena.pl

 

Joanna Toman
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 728 830 635
    j.toman@karena.pl

 

Tomasz Brzóska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 668 896 504
    t.brzoska@karena.pl

 

 

Marlena Lisiecka-Gałązka
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 668 177 452
    m.lisiecka@karena.pl

 

Irena Wojtanowska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 665 883 980
    i.wojtanowska@karena.pl

 

Piotr Mazurkiewicz
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
     +48 660 692 588
    p.mazurkiewicz@karena.pl

 

 

KARENA GROUP Sp. z o.o.
41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Olimpijska 12


NIP: 6340135185
REGON: 270100353
KRS 0000992383
PKD: 5229C

 

Kapitał zakładowy: 500 000 PLN, w pełni opłacony

Rok powstania: 1992

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość