Kontakt

KARENA S.A.

ul. Olimpijska 12

41-100 Siemianowice Śląskie

Rok powstania: 1992
KRS: 0000109544
NIP: 634-013-51-85
REGON: 270100353
PKD: 5229C

 

Zarząd

Włodzimierz Przecherski
Prezes Zarządu


Przemysław Janikowski
Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

 

Maciej Ludwiczak
Wiceprezes Zarządu / Kierownik Spedycji Całopojazdowej

 


Dział spedycji całopojazdowej

Wojciech Musiałek
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 515
E-mail  w.musialek@karena.pl

 

Anna Kmiecik-Ścigała
Spedytor Materiałów Sypkich
Tel.     +48 32 250 00 68
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 664 039 540
E-mail  a.kmiecik@karena.pl

 

Roksana Michnik
Spedytor Krajowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 511
E-mail  r.michnik@karena.pl

 

Marek Wrzosok
Spedytor Krajowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35
GSM   +48 728 908 569
E-mail   m.wrzosok@karena.pl

 

Marek Kuliga
Spedytor Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 510
E-mail  m.kuliga@karena.pl

 

Michał Bienias
Spedytor Materiałów Sypkich
Tel.     +48 32 250 00 68
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 518
E-mail  m.bienias@karena.pl

 

Błażej Michnik
Spedytor Krajowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 516
E-mail   b.michnik@karena.pl

 

 

Dział spedycji drobnicowej

Katarzyna Więdłocha
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Tel     .+48 32 204 90 23
Tel.     +48 668 896 504
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  k.wiedlocha@karena.pl

 

Patryk Jakubczak
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Tel.     +48 668 896 507
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  p.jakubczak@karena.pl

 

Damian Wójcik
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 32 204 90 23
Fax     +48 32 228 03 35
GSM   +48 660 665 643
E-mail   d.wojcik@karena.pl

 

Julia Ciszek
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 660 692 588
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  j.ciszek@karena.pl

 

Magdalena Schäffer
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 728 497 551
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  m.schaffer@karena.pl

 

Justyna Ligęza
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 668 896 508
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  j.ligeza@karena.pl

 

Dział spedycyjno-handlowy

Rafał Bugaj
Spedytor Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 85
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 728 908 562
E-mail  r.bugaj@karena.pl

 

Justyna Witkowska
Spedytor Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 85
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 539 925 704
E-mail  j.witkowska@karena.pl

Marlena Lisiecka
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Tel.     +48 32 204 90 23
Tel.     +48 668 177 452
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  m.lisiecka@karena.pl

 

Natalia Tuszyńska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 795 145 716
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail   n.tuszynska@karena.pl

 

Arkadiusz Węgliński
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 668 220 935
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  a.weglinski@karena.pl

 

Monika Młynek
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 602 558 766
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  m.mlynek@karena.pl

 

 

Irena Wojtanowska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 665 883 980
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  i.wojtanowska@karena.pl

 

Joanna Toman
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 728 830 635
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  j.toman@karena.pl

 

 

Agnieszka Grabowy
Spedytor Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 85
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 698 663 248
E-mail  a.grabowy@karena.pl

 

Administracja i księgowość  

Poniedziałek-piątek, godz. 7:00-15:00

Ilona Badowska                    
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  i.badowska@karena.pl

 

Jadwiga Sadowska                     
Sekretariat
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  j.sadowska@karena.pl

 

 

Dział HR

Joanna Libisz
HR Manager   
Tel.     +48 728 908 542
E-mail  j.libisz@karena.pl

 

 

Justyna Krząkała
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  j.krzakala@karena.pl

 

Karolina Wróblewska                    
Biuro Zarządu
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  k.wroblewska@karena.pl

 

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość