Kontakt

KARENA S.A.

ul. Olimpijska 12

41-100 Siemianowice Śląskie

Rok powstania: 1992
KRS: 0000109544
NIP: 634-013-51-85
REGON: 270100353
PKD: 5229C

 

Zarząd

Maciej Ludwiczak
Prezes Zarządu

 

Włodzimierz Przecherski
Wiceprezes Zarządu


Joanna Libisz
Wiceprezes Zarządu

 

 

Dział spedycyjno-handlowy

Rafał Bugaj
Menedżer ds. sprzedaży i marketingu
Tel.     +48 32 229 21 85
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 728 908 562
E-mail  r.bugaj@karena.pl

 

 


Dział spedycji całopojazdowej

Wojciech Musiałek
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 515
E-mail  w.musialek@karena.pl

 

Anna Kmiecik-Ścigała
Spedytor Materiałów Sypkich
Tel.     +48 32 250 00 68
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 664 039 540
E-mail  a.kmiecik@karena.pl

 

Roksana Michnik
Spedytor Krajowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 511
E-mail  r.michnik@karena.pl

 

 

Marek Kuliga
Spedytor Międzynarodowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 510
E-mail  m.kuliga@karena.pl

 

Michał Bienias
Spedytor Materiałów Sypkich
Tel.     +48 32 250 00 68
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 518
E-mail  m.bienias@karena.pl

 

Błażej Michnik
Spedytor Krajowy
Tel.     +48 32 229 21 81
Fax     +48 32 228 03 35 
GSM   +48 668 896 516
E-mail   b.michnik@karena.pl

 

 

Dział spedycji drobnicowej

Natalia Tuszyńska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Tel.     +48 32 204 90 23
Tel.     +48 795 145 716
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  n.tuszynska@karena.pl

 

Joanna Toman
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 728 830 635
E-mail  j.toman@karena.pl

 

Tomasz Brzóska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 668 896 504
E-mail  t.brzoska@karena.pl

 

Piotr Mazurkiewicz
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 660 692 588
E-mail  p.mazurkiewicz@karena.pl

 

 

Marlena Lisiecka-Gałązka
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Tel.     +48 32 204 90 23
Tel.     +48 668 177 452
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  m.lisiecka@karena.pl

 

Irena Wojtanowska
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 665 883 980
E-mail  i.wojtanowska@karena.pl

 

Bartłomiej Kempski
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 538 631 940
E-mail  b.kempski@karena.pl

 

Piotr Redyk
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
Tel.     +48 728 908 526
E-mail  p.redyk@karena.pl

 

 

Administracja i księgowość  

Poniedziałek-piątek, godz. 9:00-14:00

Ilona Badowska                    
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  i.badowska@karena.pl

 

Marta Zaborowska                
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  m.zaborowska@karena.pl

 

 

Współpraca z Przewoźnikami

Joanna Libisz   
Tel.     +48 728 908 542
E-mail  j.libisz@karena.pl

 

 

Karolina Wróblewska-Libisz
Biuro Zarządu
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
E-mail  k.wroblewska@karena.pl

 

Marek Wrzosok
Administracja i Księgowość
Tel.     +48 32 229 19 22
Fax     +48 32 228 03 35
GSM   +48 728 908 569
E-mail   m.wrzosok@karena.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość