O firmie

KARENA S.A. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem.

 

Oferujemy usługi spedycyjne ze szczególną dbałością o wysoki standard bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Naszym nadrzędnym celem jest sprawne reagowanie na potrzeby Klientów i dbałość o powierzone towary. Nad obsługą procesu logistycznego czuwa kompetentny i doświadczony zespół spedytorów. Koordynuje on właściwy przebieg procesu transportowego przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Charakteryzuje go elastyczność działania  oraz dobra organizacja pracy.

 

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi kierowcami, zapewniając terminowość zlecanych nam transportów. Dokładamy najwyższej staranności aby proces logistyczny odbywał się w sposób uporządkowany i bezpieczny dla powierzonych nam ładunków.

 

  Stale pracujemy na rzecz podwyższenia jakości naszych usług, dlatego wszystkie powierzone nam ładunki są ubezpieczone.

 

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzamy działalność o usługi doładunków na terenie kraju. Przedmiot transportu stanowią zarówno towary na paletach jak i luzem.

 

 

Specjalizujemy się w:

 

  usługach spedycyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym,

 

  spedycji materiałów sypkich: kruszyw budowlanych i drogowych, węgla, soli, wapna, pelletu, nawozów,

 

  transporcie specjalistycznym: coilmulda, platforma, chłodnia,

 

   handlu paliwami stałymi ekologicznymi - ekomiałem i ekogroszkiem workowanym.

 

Stale poszerzamy zakres naszych usług i staramy się podchodzić do każdego Klienta indywidualnie aby jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb i wymagań. Wysoką jakość naszych usług i produktów oraz profesjonalizm docenili Klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże zakłady produkcyjne. Zaufały nam firmy polskie oraz zagraniczne, między innymi z branży spożywczej, papierniczej, budowlanej, meblarskiej, stalowej oraz AGD. Zyskaliśmy także uznanie instytucji rządowych, pozyskując środki z europejskiego funduszu Phare.

 

Zapraszamy do współpracy - wszystkie dane kontaktowe naszych spedytorów znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

 

KARENA S.A.

41-100 Siemianowice Śląskie

ul. Olimpijska 12

NIP: 634-013-51-85

REGON: 270100353

KRS 0000109544

PKD: 5229C

Kapitał zakładowy: 500 000 PLN, w pełni opłacony

Rok powstania: 1992